2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Opatówek
Dodane 09 maja 2024

Zatrudnię magazyniera

Lokalizacja

Opatówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Mipama z Opatówka zatrudnimy MAGAZYNIERA ( mężczyźni)

Praca: Poniedziałek - Piątek / Sobota wolna W godzinach: 7.00-15.00 - na jedną zmianę

Obowiązki: przyjmowanie dostaw rozkładanie towaru na półki konfekcjonowanie towaru kompletowanie towaru zamówionego przez klienta wydawanie paczek kurierem inwentaryzacja

Oczekujemy: zaangażowanie w powierzone obowiązki mile widziana praktyka na podobnym stanowisku mile widziane uprawnienia na wózki widłowe - praktyka

Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę praca w nowoczesnym magazynie atrakcyjne wynagrodzenie i premie okolicznościowe.

Prosimy i przesyłanie CV przed portal OLX

Lokalizacja

Opatówek,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Opatówek
ID: 758230446