2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Jasin
Dodane 21 maja 2024

Zatrudnię magazyniera

Lokalizacja

Jasin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Tadar to firma oferująca bogatą gamę produktów i artykułów dla domu. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek StarkePro oraz KonigHOFFER, kojarzonych z najwyższą jakością, niepowtarzalnym designem i funkcjonalnością. Od wielu lat zajmuje się importem oraz dystrybucją wyrobów między innymi ze stali, aluminium, porcelany, szkła, drewna czy z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w gospodarstwach domowych.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień

  • przygotowanie i pakowanie paczek z zamówieniami

  • obsługa skanera

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy i o powierzone mienie

Wymagania:

  • umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania nowych informacji

  • sumienność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • terminową wypłatę wynagrodzeń

Praca w systemie zmianowym: 6-14; 14-22

Lokalizacja

Jasin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jasin
ID: 714209783