2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Pomorskie
  6. Kadry i płace - Gdańsk
  7. Kadry i płace - Rudniki
Dodane 19 kwietnia 2024

Zatrudnię Kadrową

Lokalizacja

Gdańsk, Rudniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Podwykonawca budowlany firma Bet-Bud Transport Sp.zo.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Benzynowej 17 do swojego biura poszukuje Główną Kadrową.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa programu Symfonia - kadry i płace,

  • obsługa programu Płatnik - warunek konieczny,

  • naliczanie listy płac z umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,

  • cały proces zatrudniania oraz rozwiązywania umów o pracę,

  • naliczanie zwolnień lekarskich, urlopów, ekwiwalentów, delegacji,

  • naliczanie godzin pracowników,

  • zamawianie odzieży roboczej i rozliczanie,

  • inne prace związane z kadrami,

  • inne prace zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania:

Zatrudnimy samodzielną kadrową z doświadczeniem - warunek konieczny.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

To oferujemy:

  • pracę stacjonarną w biurze w Gdańsku od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

  • wolne soboty

  • bezpłatne miejsca parkingowe pod biurem

  • wynagrodzenie płatne na czas

  • obiady pracownicze co piątek

  • pomoc i wsparcie wszystkich działów od pierwszego dnia pracy

  • umowę o pracę

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Rudniki
ID: 912910156