2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Małopolskie
  6. Fryzjer, barber - Kraków
  7. Fryzjer, barber - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 26 kwietnia 2024

Zatrudnię fryzjera do Salonu Urody Mona Kraków-Łagiewniki

Wynagrodzenie

28 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Salon Urody Mona poszukuje utalentowanego fryzjera do naszego przyjaznego salonu fryzjersko-kosmetycznego, działającego od wielu lat. Jesteśmy dynamicznym zespołem, który ceni wysoką jakość usług i dbanie o dobre relacje z naszymi klientami.

Stanowisko: Fryzjer

!UWAGA! Do przejęcie cała baza klientów fryzjerki, która wyjeżdża z Krakowa.

Obowiązki:

  • Wykonywanie różnorodnych usług fryzjerskich, w tym strzyżenie, farbowanie i stylizację włosów.

  • Doradzanie klientom w kwestii pielęgnacji włosów i doboru odpowiednich zabiegów, kosmetyków

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług zgodnie z oczekiwaniami klientów i standardami salonu

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

  • Tworzenie pozytywnej atmosfery w salonie, budowanie relacji z klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako fryzjer

  • Umiejętność wykonywania różnorodnych technik fryzjerskich

  • Komunikatywność i umiejętność pracy z klientami

  • Pozytywne nastawienie i chęć do ciągłego rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym i profesjonalnym środowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii

Godziny pracy, forma zatrudnienia i wynagrodzenie - do ustalenia

Jeśli jesteś kreatywnym i zaangażowanym fryzjerem, który chce dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie! Prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym (opisem w czym czujesz się najlepiej, co jest twoją słabą stroną we fryzjerstwie).

Zapraszamy do aplikowania!

Salon Urody Mona

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 912949859