2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Pomorskie
  6. Fryzjer, barber - Gdańsk
  7. Fryzjer, barber - Przymorze Wielkie
Dodane 16 kwietnia 2024

Zatrudnię fryzjer/fryzjerka

Wynagrodzenie

4 250 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Salon Fryzjerski STYL - Gdańsk Przymorze zaprasza fryzjerów stylistów, kolorystów do swojego zespołu, którzy pragną znaleźć miejsce, gdzie mogą wyrazić swoją pasję i talent.

Nasz salon to więcej niż tylko miejsce pracy - to przestrzeń, w której będziesz się dobrze czuć i będziesz spełniać swoje oczekiwania zawodowe.

Jeśli cenisz sobie pracę w zespole, gdzie każdy dzień to przyjemność, to czekamy właśnie na Ciebie.

Co oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze,

  • Dogodne warunki pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez warsztaty i szkolenia,

  • Sprzęt niezbędny do pracy,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inny sposób współpracy

  • Zarobki adekwatne od wypracowanego utargu - od min. krajowej do 8 tyś. lub więcej (przejrzysty sposób wynagradzania)

Czego oczekujemy:

  • Odpowiedzialności i samodyscypliny,

  • Chęci i zaangażowania do pracy,

  • Wykształcenie branżowe w zawodzie fryzjera/fryzjerki.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata w zawodzie.

  • Umiejętność cięcia i stylizacji włosów zarówno damskich, jak i męskich

  • Znajomość najnowszych trendów w fryzjerstwie

  • Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem

  • Kreatywność i umiejętność doradzania klientom nowych stylizacji

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu usług fryzjerskich

  • Gotowość do ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w zawodzie

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie wszelkich zabiegów fryzjerskich na włosach klientów

  • Strzyżenie, modelowanie, farbowanie, prostowanie i kręcenie włosów

  • Konsultacja z klientami w kwestii ich wymagań i oczekiwań dotyczących fryzury

  • Dobieranie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji włosów oraz doradzanie klientom w kwestii ich użytkowania

  • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy

  • Zajmowanie się rejestrowaniem terminów oraz obsługą klienta

  • Dbałość o pozytywną atmosferę oraz komfort klientów w salonie fryzjerskim

  • Znajomość najnowszych trendów i technik fryzjerskich

  • Współpraca z innymi pracownikami salonu fryzjerskiego w celu zachowania wysokiej jakości usług

  • Prowadzenie rozliczeń finansowych z klientami.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail lub bezpośrednio przez OLX.

Dziękujemy z góry za przesłane CV, jednocześnie informujemy, że odezwiemy się do wybranych osób.

Klauzula RODO

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Wielkie
ID: 912345959