2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Pomorskie
  6. Manager restauracji - Gdańsk
  7. Manager restauracji - VII Dwór
Dodane 15 maja 2024

Zastępca Managera w ekskluzywnej Cukierni

Lokalizacja

Gdańsk, VII Dwór

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyKadra kierownicza

Opis

Praca w Cukierni KAISER Patisserie w Gdańsku.

KAISER Patisserie to cukiernia o charakterze premium, która powstała z myślą o amatorach słodkości i niecodziennych smaków. Inspirujemy smakiem oraz rozbudzamy apetyt na piękno. Wszystkie desery przygotowujemy z pasją, niezwykłą starannością oraz dbałością o detale. KAISER Patisserie jest miejscem, gdzie tradycja połączona jest z nowoczesnością. Wszystko po to, żeby tworzyć harmonijne połączenia smakowe, które zadowolą podniebienia najbardziej wymagających gości.

Obecnie poszukujemy osoby na pełen etat na stanowisko : Zastępca Managera

Twój zakres zadań:

  • Wpłaty utargów, kontrola wydatków

  • Tworzenie grafików

  • Kontrola stanu magazynowego oraz inwentaryzacje

  • Transport/ zaopatrzenie

  • Rekrutacja, mobilizacja oraz odpowiedzialność za zespół

  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (sanepid, BHP, Zim, itd.)

  • Motywowanie, dyscyplinowanie, kierowanie i nadzorowanie pracy wszystkich pracowników cukierni

  • Zarządzanie codzienną działalnością cukierni

  • Obsługa reklamacji i skuteczne przywracanie usług

  • Przestrzeganie standardów na porządku dziennym

  • Kontrolowanie wiedzy o produkcie, wśród innych współpracowników

  • Regularnie sprawdzanie jakości żywności i napojów

  • Przestrzeganie ustalonych i właściwych procedur księgowych

  • Przeprowadzanie codziennych apeli i dopilnowywanie, aby współpracownicy przestrzegali standardów pielęgnacji

  • Opracowywanie harmonogramów konserwacji

  • Przydzielanie obowiązków podwładnym

  • Kontrola zapasów wszystkich urządzeń

  • Stałe monitorowanie wyglądu, postawy współpracowników

  • Zapewnienie przywództwa i wsparcia dla wszystkich osób w twoim zespole

Jakich cech szukamy wśród kandydatów?

  • życzliwości i optymizmu, bo właśnie tacy ludzie tworzą wyjątkową atmosferę w miejscu pracy;

  • doskonałych umiejętności organizacyjnych oraz komunikacyjnych;

  • zaangażowania i dyspozycyjności;

  • pozytywnej energii i pasji do dobrego jedzenia

  • otwartości i zaangażowania;

  • wysokiej kultury osobistej;

  • doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • pozytywną i swobodną atmosferę pracy w ambitnym zespole i na najlepszych sprzętach w wygodnej i świetnie zaplanowanej przestrzeni;

  • europejskie standardy oraz wysoką kulturę pracy;

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • pracę w trybie zmianowym (równoważony czas pracy).

Oczekujemy:

  • życzliwości i optymizmu;

  • pozytywnej energii i pasji do dobrego jedzenia;

  • zaangażowania oraz chęci do rozwoju i nauki;

  • dyspozycyjności – praca rozpoczyna się w godzinach porannych

  • dbania o porządek w miejscu pracy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV z dopiskiem: ZASTĘPCA MANAGERA

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, VII Dwór
ID: 805990282