2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Poniszowice
Dodane 26 maja 2024

Zastępca kierownika magazynu/Opiekun magazynu

Lokalizacja

Poniszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa BMB PSA z siedzibą w Katowicach znana na rynku jako dystrybutor takich marek jak: Barton, Moretti, Hisun, Voge, Origine, Just1, Kovix.

Praca w PONISZOWICACH (woj.śląskie)

Naszą markę tworzą ludzie, dlatego tak dynamicznie się rozwijamy wprowadzając na rynek kolejne produkty. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu zastępcy kierownika magazynu/opiekuna magazynu

Twój zakres obowiązków:

·       nadzorowanie sprawnego działania magazynu

·       przyjmowanie zamówień na stan magazynu według dokumentów

·       organizowanie pracy pozostałych pracowników magazynowych,

·       obsługa magazynu pakowanie paczek, palet

·       przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z przyjętymi zasadami

·       kompletowanie zamówień

·       dbanie o porządek

·       zarządzanie procesem gospodarki magazynowej (planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji)

·       Nadzór nad zgodnością stanów magazynowych

·       Przeprowadzanie inwentaryzacji

·       Zapewnienie sprawnej współpracy z działem importu oraz handlowym

·       Wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej

Nasze wymagania:

·        doświadczenie na podobnym stanowisku

·        dobra organizacja pracy własnej

·        mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

·        obsługa komputera

·        umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

·        pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole

·        zdobycie cennego doświadczenia

·        pełne przeszkolenie przejmowanych obowiązków

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Benefity

·        możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

·        zniżki na firmowe produkty i usługi

·        spotkania integracyjne

·        kawa / herbata

·        parking dla pracowników

Lokalizacja

Poniszowice,

Śląskie

Śląskie, Poniszowice
ID: 919464350