2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
VAN GRAAF
Dodane 26 kwietnia 2024

Zastępca Kierownika Działu (k/m) do VAN GRAAF w Kaskadzie

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Do naszego zespołu w C.H. Kaskada poszukujemy osoby na stanowisko:

Zastępca Kierownika Działu (k/m)

Jakie będą Twoje zadania?

  • ściśle współpracujesz z Floor Managerem i wspierasz go w istotnych projektach

  • pracujesz zespołowo i skutecznie realizujesz wyznaczone cele sprzedażowe

  • profesjonalnie obsługujesz klientów, dbasz o ich komfort podczas zakupów

  • analizujesz kluczowe dane sprzedażowe

  • aktywnie współpracujesz z innymi działami

Sprawdź, czy do nas pasujesz?

  • masz już doświadczenie na podobnym stanowisku, najchętniej w branży modowej

  • jesteś samodzielny/a w podejmowaniu decyzji i bardzo dobrze organizujesz pracę własną

  • komunikujesz się w języku niemieckim lub angielskim

  • interesujesz się modą i śledzisz najnowsze trendy

Co zyskasz, pracując z nami?

  • onboarding, szkolenia dla pracowników: u nas rozwiniesz swój potencjał zawodowy i osobisty

  • strój służbowy, skompletowany spośród marek dostępnych w VAN GRAAF

  • dofinansowanie wypoczynku ("wczasy pod gruszą") oraz karty MULTISPORT

  • program poleceń pracowniczych

  • świeże owoce, kawa i herbata

  • atrakcyjne rabaty na cały asortyment dla Ciebie i Twoich najbliższych

  • opiekę medyczną w LUX MED

  • dogodną lokalizację miejsca pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 912996603