2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Dodane 22 maja 2024

Zarządca nieruchomości - praca w Poznaniu

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zarządzająca nieruchomości szuka Zarządcy z doświadczeniem (do obsługi nieruchomości w Poznaniu).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wspólnot mieszkaniowych

  • przejmowanie nieruchomości i ustalanie jej stanu prawnego i faktycznego,

  • prowadzenie (przechowywanie i aktualizowanie) dokumentacji dotyczącej zarządzanej nieruchomości w siedzibie Zleceniodawcy i zapewnienie jej właściwego obiegu i oznakowania

  • przygotowanie koncepcji zarządzania powierzonymi nieruchomościami,

  • wybór usługodawców zewnętrznych w trybie zapytania ofertowego i negocjacje warunków współpracy

  • kontrola nieruchomości oraz egzekwowanie jakości świadczonych usług przez podmioty zewnętrzne

  • sporządzanie planów gospodarczych nieruchomości i ich weryfikacja

  • bieżący nadzór nad realizacją planu gospodarczego

  • bieżące monitorowanie kosztów i przychodów Wspólnoty Mieszkaniowej

  • przygotowywanie projektów uchwał obsługiwanych Wspólnot Mieszkaniowych

  • organizacja, przygotowywanie i przeprowadzanie zebrania członków zgodnie z ustawą o Własności Lokali oraz spotkań z właścicielami nieruchomości nie będącymi Wspólnotami,

  • kalkulowanie wysokości zaliczek wpłacanych przez członków wspólnot na pokrycie kosztów utrzymania nieruchomości wspólnej oraz zaliczek na media,

  • pomoc w egzekwowaniu praw wspólnoty wynikających z umów gwarancyjnych i rękojmi za wady,

  • zawieranie w imieniu właścicieli nieruchomości umów na dostawę energii elektrycznej, dostaw energii cieplnej, dostaw zimnej wody i odprowadzenia ścieków, usuwania nieczystości stałych i innych usług niezbędnych a wynikających z bieżących potrzeb nieruchomości,

  • weryfikacja i analiza wszelkich należności związanych z eksploatacją nieruchomości,

  • zlecanie obowiązkowych przeglądów stanu technicznego nieruchomości oraz podejmowanie działań zmierzających do realizacji zaleceń z przeglądów

  • zlecanie prac remontowych i naprawczych,

  • utrzymywanie bieżących kontaktów z właścicielami i użytkownikami nieruchomości,

  • rejestrowanie, zlecanie i kontrolowanie zgłaszanych usterek,

  • zlecanie lub sporządzanie odczytów liczników na terenie zarządzanej nieruchomości

  • kontrola terminowości ubezpieczenia zarządzanej nieruchomości, czynne uczestnictwo w procesie likwidacji szkody

  • uczestnictwo w spotkaniach kontrolno-sprawozdawczych

  • obsługa narzędzi informatycznych wspomagających procesy zarządzania

  • pozyskiwanie dla Zleceniodawcy zleceń zarządzania nieruchomościami

WYMAGANIA:

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku zarządcy nieruchomości

  • kierunek studiów związany z branżą

  • licencja zarządcy będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność obsługi komputera

  • znajomość excela i worda, z umiejętnością korzystania z formuł

  • umiejętność przygotowywania prezentacji w PowerPoint

  • umiejętność redagowania tekstów - biegła znajomość ortografii i gramatyki

  • komunikatywność, swoboda wypowiadania się

  • gotowość do sporadycznych jednodniowych wyjazdów

  • znajomość języka angielskiego mile widziana

  • gotowość do podejmowania wyzwań i nauki nowych technologii

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • punktualność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • sumienność i dokładność

  • kreatywność

  • dyspozycyjność

  • dostępność w pełnym wymiarze godzin (godziny pracy 8:00 -16:00)

  • prawo jazdy kategorii B + praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu osobowego

  • gotowość do prowadzenia własnej jednoosobowej działalności gospodarczej

 OFERUJEMY:

  • umowę w formule "B2B"

  • stabilne miejsce pracy

  • rosnące wynagrodzenie

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • rozwój odpowiadający predyspozycjom

  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

  • brak korporacyjnych zasad i zwyczajów

  • przyjazną atmosferę pracy

  • udział w rekrutacjach wewnętrznych na wyższe stanowiska

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • codzienne wsparcie w realizacji powierzonych zadań

  • możliwość rozwoju zawodowego odpowiadającego posiadanym predyspozycjom

  • samochód do użytku służbowego.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV wraz z załączoną klauzulą:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).“

Rekrutacja odbędzie się w trzech etapach:

  • weryfikacja nadesłanych aplikacji

  • pytania i odpowiedzi pocztą elektroniczną

  • rozmowa kwalifikacyjna

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 779036642