2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Środa Śląska
Dodane 15 kwietnia 2024

Załadunkowy/Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Środa Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Termat sp. z o.o. to lider na rynku produkcji i sprzedaży stropów Teriva i Filigran oraz prefabrykatów żelbetonowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Załadunkowy/ Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Środa Śląska

Twój zakres obowiązków:

·        rozładunek i załadunek towarów przy pomocy wózka widłowego,

·        utrzymywanie porządku w rejonie magazynów,

·        kierowanie i sterowanie wózkiem według stosownych instrukcji,

. OTC (Obsługa Techniczna Codzienna) wózka widłowego,

·        przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, w szczególności przepisów BHP

Nasze wymagania:

. posiadanie chęci do pracy,

. łatwość obsługi urządzeń mechanicznych,

. dokładność, rzetelność, zaangażowanie,

To oferujemy:

·        możliwość uzyskania uprawnień do obsługi wózka widłowego i suwnicy

·        indywidualne ustalenia godzin pracy - praca maksymalnie dwu zmianowa,

·        elastyczne formy zatrudnienia,

·        atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Poproszę o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Aplikacje niezawierające wymaganej klauzuli nie będą uczestniczyły w procesie rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Środa Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Środa Śląska
ID: 911883692