2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Dolnośląskie
  6. Marketing - Kryniczno
Dodane 21 maja 2024

Wyszukiwanie informacji w internecie, 1/2 etatu, możliwa praca zdalna

Wynagrodzenie

2 150 - 2 151 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kryniczno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

OPIS

Kim Jesteśmy

Jesteśmy firmą polską, rodzinną, lokalną, nowoczesną i ambitną. Działamy w branży drzewnej. Na tle innych firm wyróżniamy się pomysłowością, elastycznością, jakością, szybkością działania, wiedzą merytoryczną, kompetencjami.

Kogo szukamy

  • Szukamy osoby sumiennej i odpowiedzialnej.

  • Szukamy osoby, która naturalnie i z łatwością potrafi się poruszać w internecie i w mediach społecznościowych.

  • Szukamy osoby, która potrafi wyszukiwać w internecie i w mediach społecznościowych informacje.

  • Szukamy osoby, która potrafi te wyszukane informacje zgromadzić i posortować, uzupełnić, logicznie posegregować itd.

  • Szukamy osoby, która potrafi słuchać i czytać ze zrozumieniem oraz rozumować logicznie i wyciągać logiczne wnioski, na poziomie przynajmniej podstawowym.

  • Szukamy osoby, która działa systematycznie, jest cierpliwa, rzetelna, skupiona podczas pracy.

  • Znajomość języków obcych, nawet na poziomie podstawowym, byłaby dodatkowych atutem. Chodzi o znajomość języka pod kątem wyszukiwania informacji na stronach niepolskojęzycznych.

Jakie będą Twoje zadania

Wyznaczymy Ci zadania polegające na przeszukiwaniu internetu oraz mediów społecznościowych pod kątem znalezienia informacji, które są interesujące dla naszej firmy. Będziesz do tego celu używać laptopa. Wyszukane informacje będziesz zapisywać i sortować na formularzach, które Ci udostępnimy.

W wykonywaniu swoich obowiązków będziesz otrzymywać od nas wszelkie wskazówki i wsparcie. Będziesz działać samodzielnie.

Co oferujemy

Oferujemy pracę na 1/2 etatu na czas określony 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Oferujemy wyposażenie w postaci komputera przenośnego. Pracę można wykonywać w siedzibie naszej firmy lub zdalnie w domu (preferowany będzie tryb mieszany].

W przyszłości istnieje możliwość rozszerzenia pracy na pełen etat oraz na czas stały, a także wykonywanie innych ambitnych zadań za wyższe wynagrodzenie. Wszystko zależy od przebiegu współpracy oraz od rozwoju naszej firmy.

1/2 etatu z wynagrodzeniem brutto 2150 zł. Umowa o pracę lub umowa zlecenie/umowa o dzieło - do uzgodnienia.

Może to być praca po 8h dziennie przez kilka dni w tygodniu lub po kilka godzin codziennie. Oczekujemy, że wypracujesz w miesiącu 1/2 etatu.

Jeżeli czujesz, że jest to praca dla Ciebie, ale wynagrodzenie nie jest wystarczająco atrakcyjne, to odezwij się do nas i przedstaw swoje oczekiwania.

Aplikacje tylko na adres: nowak[małpa]ekodrewno.pl

Prosimy aplikować pisemnie, na podany adres mailowy, prosimy pisać szczerze.

Więcej o nas na WWW i na FB.

EKODREWNO

www.ekodrewno.pl

Lokalizacja

Kryniczno,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kryniczno
ID: 919818616