2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Łódzkie
  6. Marketing - Opoczno
Dodane 23 maja 2024

Wysokie zarobki! Praca w domu

Wynagrodzenie

1 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opoczno

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

W związku z dynamicznie rozwijającym się Zespołem poszukujemy osób do nawiązania współpracy

UWAGA:

  • Nie działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym MLM
  • Nie wymagamy rozmów telefonicznych
  • Nie wymagamy jeżdżenia po ludziach
  • Nie wymagamy spotkań na kamerze

Co oferujemy?

  • wypłata razy w miesiącu na konto bankowe
  • praca zdalna, w domu
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe premie proporcjonalne do zaangażowania
  • pełne wsparcie Zespołu oraz pomoc na każdym kroku
  • gotowe szkolenia online - pełne wdrożenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • nie wymagamy doświadczenia,
  • prowadzimy za rękę od A do Z
  • nie wymagamy żadnej inwestycji finansowej
  • rozliczamy się z Urzędem Skarbowym

Wymagania:

  • ukończone 18 lat
  • obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter działania
  • aktualne zamieszkanie na terenie Polski
  • komputer lub smartfon z dostępem do internetu
  • obsługa komputera/smartfona na poziomie podstawowym
  • motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników

Opis stanowiska pracy:

reklama oraz promocja produktów finansowych

polecanie produktów gotowym systemem (całkowicie online w domu przy użyciu komputera lub smartfonu z dostępem do internetu)

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 10 lat.

Możesz potraktować moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Podczas szkolenia możliwość zarobku od 200 zl do 1000 zl.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

na początek od 1000 do 6000 PLN miesięcznie w zależności od zaangażowania i poświęconego czasu pracując po 2-3 godziny dziennie

Twoja praca polega tylko i wyłącznie na polecaniu ludziom produktów finansowych innych firm.

Jeśli ogłoszenie jest wciąż widoczne, oznacza, że jest aktualne.

Zapraszam do kontaktu poprzez Facebooku i messengera. Zostaw wiadomość. https://www.facebook.com/profile.php?id=100087562041430 Pozdrawiam!

Lokalizacja

Opoczno,

Łódzkie

Łódzkie, Opoczno
ID: 791213079