2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Żory
Sylwia Kęsoń-Latusek
Dodane 26 kwietnia 2024

wydawca magazynowy

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś dyspozycyjny od zaraz? Szukasz pracy na 3 zmiany jako magazynier? Nie wymagamy UDT!

W takim razie ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Nie czekaj - aplikuj już teraz!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki, naliczane lata pracy, płatne urlopy),
  • stawka godzinowa 26,50 zł brutto/h + premia
  • zatrudnienie w systemie 3-zmianowym (6-14-22)
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod struktury firmy,
  • możliwość skrócenia czasu zatrudnienia przez skorzystanie z rozwiązań online (dokumentacja).

Nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna
  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • wprowadzanie danych do systemów komputerowych,
  • obsługa skanera.

oczekujemy

  • motywacji,
  • zaangażowania,
  • dokładności i sumienności.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 912998672