2. Praca
  3. Franczyza / Własna firma
  4. Franczyza / Własna firma - Małopolskie
  5. Franczyza / Własna firma - Kraków
  6. Franczyza / Własna firma - Podgórze
Marzena
Dodane 23 kwietnia 2024

Własna Firma z Nationale Nederlanden - 0 zł wkładu własnego

Wynagrodzenie

5 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeKadra kierowniczaRekrutacja online

Opis

Jesteś przedsiębiorcza/y, niezależna/y, ?

Chciałbyś prowadzić swoją firmę ale nie masz pomysłu ?

A może nie masz kapitału ?

Współpraca z Nationale Nederlanden to idealny pomysł na własną firmę bez żadnego wkładu finansowego

Korzyści ze współpracy:

· Podstawa + Wysokie Prowizje + System Premiowy

· bogata oferta benefitów: Ubezpieczenie Grupowe, Medicover, Karta Multisport

· bezpłatne profesjonalne szkolenia stacjonarne oraz wyjazdowe

· wsparcie w budowaniu własnego biznesu i osobistej strategii pozyskiwania klientów

· możliwość realizacji swoich marzeń

· biuro w Nowym Sączu bądź Krakowie - praca w dowolnym miejscu

Jakie będą Twoje zadania:

· dystrybucja produktów Nationale-Nederlanden którą możesz wykonywać samodzielnie

· możesz również mając zdolności przywódcze stworzyć zespół sprzedażowy który wynagradzany będzie przez Nationale Nederlanden (brak kosztów pracownika po Twojej stronie) którym osobiście będziesz zarządzał i jednocześnie otrzymywał atrakcyjne prowizje od jego wyników sprzedażowych

Ten pomysł na biznes jest dla Ciebie jeżeli:

· posiadasz średnie wykształcenie - warunek konieczny

· nie jesteś karany - warunek konieczny

· wiesz czego chcesz, jesteś zdeterminowany i nastawiony na realizację celu

· jesteś otwarty i potrafisz budować relacje z ludźmi

· jesteś osobą etyczną

Aplikuj korzystając z formularza rekrutacyjnego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 616079969