2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Małopolskie
  6. Grafika - Tarnów
Dodane 08 kwietnia 2024

Web Designer/ UX Designer praca stacjonarna Tarnów

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do naszego zespołu w firmie e-learningowej o ugruntowanej pozycji w Polsce! Mamy 15-letnie doświadczenie w branży.

Szukamy osoby na stanowisko Web Designera. Będziesz pracować nad ciekawymi projektami, takimi jak Codenga, eduj i strefakursów.pl - jednym z największych dostawców szkoleń online w Polsce. Jeśli jesteś komunikatywny, kreatywny i potrafisz organizować własną pracę - zgłoś się do nas. Nie przegap okazji do rozwoju swoich umiejętności i kariery! Oferta dotyczy wyłącznie pracy stacjonarnej w Tarnowie.

Szukamy osoby:

  • zmotywowanej i ukierunkowanej na osiąganie konkretnych efektów

  • komunikatywnej

  • systematycznej

  • potrafiącej zorganizować własną pracę

  • chcącej mieć realny wpływ na rozwój marki

  • nie bojącej się wyzwań

Wymagane:

  • Znajomość Figma

  • podstawowa znajomość HTML/ CSS

  • Doświadczenie w pracy przy projektach złożonych aplikacji i stron internetowych lub e-commerce

  • dobra znajomość zasad projektowania dla potrzeb użytkownika oraz zrozumienie zależności z potrzebami biznesowymi

Zakres obowiązków:

  • projektowanie prototypów i makiet dla zespołów developerskich

  • projektowanie aplikacji webowych i mobilnych

  • projektowanie bazujące na istniejącym design systemie

  • współpraca z zespołem programistów, testerów oraz osobami związanymi z projektem

Nie zapomnij wzbogacić CV swoim portfolio (najlepiej na behance lub dribble) - bez niego Twoje CV nie będzie rozpatrywane!

O naszej firmie/Co robimy:

  • Rozwijamy własne serwisy i aplikacje związane z branżą e-learningu

Co oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie

  • indywidualne podejście w kwestii zatrudnienia

  • praca od zaraz

  • pracę stacjonarna w Tarnowie

Wyślij do nas swoje zgłoszenie - CV, krótką informacją o sobie oraz portfolio.

Zgłoszenie prześlij na adres e-mail: rekrutacja[at]strefakursow.pl

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 851483827