2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Śląskie
  6. Grafika - Zabrze
Dodane 13 maja 2024

Web designer – Grafik

Lokalizacja

Zabrze

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Cześć,

Otworzyliśmy rekrutację na stanowisko Web Designera w agencji icube.pl sp. z o.o. w Zabrzu. Szukamy samodzielnego grafika, który będzie tworzył dla nas projekty graficzne – początkowo w formie pojedynczych zleceń, z możliwością podjęcia stałej współpracy. Pracujemy zarówno przy dużych projektach e-commerce, jak i przy małych projektach dla biznesów lokalnych. Tworzymy strony i sklepy oparte na autorskim CMS – dlatego projekty graficzne w 100% odzwierciedlają strategię marki. Wymagana duża kreatywność, a zarazem umiejętność dopasowania się do narzuconego stylu.

Wybranym kandydatom po wcześniejszej rozmowie i sprawdzeniu portfolio, zlecimy odpłatne wykonanie projektów próbnych. Jeśli projektowanie zgodne ze standardami UX/UI to dla Ciebie codzienność – zapraszamy do nas!

Wymagania:

  • doświadczenie poparte portfolio (koniecznie dołącz linka z portfolio do swojej aplikacji)

  • umiejętność projektowania estetycznych i intuicyjnych layoutów dla responsywnych stron internetowych

  • bardzo dobra znajomość programów Adobe (PS, XD, AI), Figma

  • projektowanie z wykorzystaniem komponentów Tailwind (mile widziane)

  • wiedza z zakresu UX, UI i webdesignu

  • umiejętność kompleksowego spojrzenia na tworzony produkt cyfrowy i zrozumienie wymagań klienta

  • utrzymywanie estetyki i standardów marki

  • dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Zakres obowiązków:

  • tworzenie layoutów i makiet stron www oraz landing page (to jest podstawowe zadanie)

  • nanoszenie poprawek na przygotowanych wcześniej projektach graficznych

  • opracowywanie koncepcji kreatywnych na bazie briefu

  • tworzenie projektów graficznych podstawowych i dodatkowych elementów stron

    www

  • projektowanie kreacji zgodnych z aktualnymi trendami pod internetowe kampanie reklamowe, kampanie banerowe (social media i Google Ads)

  • tworzenie identyfikacji wizualnej firmy

  • projektowanie na potrzeby poligrafii (tylko sporadycznie)

 Oferujemy:

  • praca zdalna

  • forma rozliczenia B2B (rozliczenie od projektu, a nie roboczogodziny)

  • możliwość pracy na zdywersyfikowanych projektach

  • liczba zleceń uzależniona od aktualnego zapotrzebowania

  • docelowo zakładamy możliwość podjęcia stałej współpracy, po wcześniejszym zrealizowaniu wspólnych projektów zakończonych sukcesem

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączonym CV

Ps. Dołącz do CV/wiadomości taką regułkę ze zgodą dot. RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez icube.pl sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu szczególnychkategorii danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego."

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w CV jest: icube.pl sp. z o.o., ul. Gabriela Narutowicza 2/4, 41-800 Zabrze, NIP: 648-277-38-66.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 917950403