2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Ścinawka Średnia
DB Cargo Polska S.A.
Dodane 14 czerwca 2024

Ustawiacz - praca na bocznicy przy Kopalni Melafiru

Lokalizacja

Ścinawka Średnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku na bocznicy przy Kopalni Melafiru.

Oferujemy:

  • Dodatkowy dzień wolny od pracy

  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do grupowego ubezpieczenie na życie

  • Pakiet sportowy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół” i kolonii dla dzieci

  • Doładowanie karty przedpłaconej - bonusy na święta

  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych

  • Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie i wykonywanie pracy manewrowej

  • Oględziny składów pociągowych / wagonów, pod względem handlowym i technicznym

  • Wykonywanie prób hamulca zespolonego i sporządzanie dokumentacji pociągowej

  • Uszczelnianie i czyszczenie wagonów

Kwalifikacje:

  • Świadectwo kwalifikacyjne na stanowisko ustawiacza

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz drużyny manewrowej

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Otwartość i orientacja na klienta

Lokalizacja

Ścinawka Średnia,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ścinawka Średnia
ID: 920532743