2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Wola
Kaja
Dodane 28 kwietnia 2024

Trycholog (kosmetolog lub dietetyk) - OFERUJEMY SZKOLENIE

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Instytut Trychologii® (www.trychologia.edu.pl) to placówka stawiająca na pierwszym miejscu pomoc osobom ze schorzeniami owłosionej skóry głowy. Jesteśmy wzajemnie wspierającym się zespołem specjalistów. Jesteśmy zespołem wierzącym w nieustanny rozwój swoich kompetencji.

Wierzymy, iż poprzez połączenie przenikających się kompetencji naszych specjalistów w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami, jesteśmy w stanie pomóc osobom borykającym się ze schorzeniami owłosionej skóry głowy.

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do nas na stanowisko: TRYCHOLOG.

Idealna kandydatka ukończyła pielęgniarstwo, fizjoterapię, dietetykę lub kosmetologię.

Jeśli nie masz doświadczenia w Trychologii, a chciałabyś się w tej dziedzinie rozwijać - zapewnimy Ci wszystkie niezbędne szkolenia.

Twój zakres obowiązków

·      Prowadzenie konsultacji oraz zabiegów trychologicznych

Nasze wymagania

·      Wykształcenie wyższe: kosmetologia lub dietetyka

·      Doświadczenie min. 2 lata

·      Ogromna chęć rozwoju osobistego w trychologii

·      Komunikatywność oraz zaangażowanie

·      Dyspozycyjność na pełen etat (warunek konieczny)

To oferujemy

·      Atrakcyjne wynagrodzenie

·      Pracę w placówce będącej liderem w trychologii

·      Pracę z młodym, zawsze uśmiechniętym zespole

·      Realny wpływ na rozwój firmy

·      Praca w centrum Warszawy

·      Liczne szkolenia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 909522384