2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Bemowo
Marta
Dodane 24 kwietnia 2024

TESTER STRON - PRACA ZDALNA - | Bez Doświadczenia | 24 500 zł

Wynagrodzenie

20 000 - 22 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Praca zdalna jako tester stron oraz aplikacji mobilnych

Jeżeli szukasz sposobu na dodatkowe źródło dochodu to idealnie trafiłeś! Mamy dla ciebie niezwykłą ofertę, którą warto wziąć pod uwagę. Oferujemy pracę jako tester aplikacji oraz kampanii. Zadania są proste oraz intuicyjne. Prace możesz traktować jako dodatkową lub jako stałe źródło dochodu. Współprace możesz rozpocząć już dziś !

Liczba miejsc jest ograniczona !

Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie | 22 000 - 22 500zł |

  • Pełne wsparcie na każdym kroku

  • Wypłata po wykonaniu zadania

  • Praca w przystępnych dla siebie godzinach

  • Dodatkowe wynagrodzenia

  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia

Wymagania :

  • Ukończone 18 lat

  • Dostęp do urządzenia z internetem (Telefon, komputer, laptop)

  • Podstawowa obsługa telefonu/komputera

  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie zadań

Nie wymagamy :

  • Doświadczenia

  • Jakiejkolwiek inwestycji finansowej

  • Otwierania działalności gospodarczej

  • Pracy po 8-10h dziennie

  • Polskiego obywatelstwa

Jak zacząć ?

Kliknij przycisk "Aplikuj". Następnie przeniesie Cię do mojego profilu na Facebooku. Skontaktuj się ze mną i pokażę Ci jak wykonać pierwsze zadanie za które możesz zgarnąć 250zł, po czym podejmiesz decyzję czy chcesz zacząć współprace. Nie przegap okazji !

Zapraszam do współpracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 901036791