2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Zgorzelec
Dodane 12 czerwca 2024

Technik IT z j. niemieckim l Praca w Niemczech l Drezno

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik IT - praca w Niemczech / Drezno

MIEJSCE PRACY: Niemcy - Drezno - pracownik będzie musiał być na miejscu (relokacja)

TRYB PRACY: Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 (przerwa godzinna) Praca od zaraz! Poszukujemy techników IT, którzy wsparliby użytkowników w projekcie IT w Dreźnie.

Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym oraz komunikowanie się w języku angielskim.

TWOJE BENEFITY

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Imprezy firmowe

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Program Buddy

  • Program onboardingowy

TWOJE UMIEJĘTNOŚCI

  • Znajomość j. niemieckiego w stopniu bardzo dobrym (min. B2) i komunikatywny angielski

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu pracy na drugiej linii wsparcia użytkownika komputerów (laptopy, PC, hardware, software)

  • Orientacja na rozwiązywanie problemów oraz samodzielność, umiejętność pracy z klientem

TWOJE ZADANIA

  • Zapewnienie wsparcia w zakresie IT naszemu klientowi

  • Przetwarzanie zgłoszeń i profesjonalna obsługa systemu ticketowego

  • Rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i instalacją

  • Analiza dokumentacji ze zgłaszanych błędów

Prosimy o CV w języku niemieckim lub angielskim.

O firmie:

Hemmersbach dostarcza usługi infrastruktury IT w ponad 190 krajach świata za pośrednictwem swoich 50 spółek zależnych. Obsługujemy wyłącznie wiodące firmy z branży IT. Idziemy o krok dalej – nie tylko zachwycamy naszych klientów, ale także sprawiamy, że świat staje się lepszy: 20% naszych zysków przeznaczamy na nasze Direct Actions Hemmersbach Rhino Force, Hemmersbach Kids’ Family i Hemmersbach Climate Force. Dlatego właśnie Hemmersbach to The Social Purpose IT Company.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 920062713