2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Zielona Góra
Dodane 12 kwietnia 2024

Poszukiwany pracownik magazynowy

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Czy jesteś gotowy na magazynowe wyzwanie, które zapewni Ci dynamiczną karierę z pasją? Dołącz do naszej ekipy w agencji pracy, gdzie nie tylko znajdziesz pracę, ale także partnera gotowego wesprzeć Twoje aspiracje zawodowe.

Co możemy Ci zaoferować?

- Wynagrodzenie 29 zł/h brutto.

- Dwuzmianowy system pracy (6:00-14:00 i 14:00-22:00) od niedzieli do piątku.

- Przyjazną atmosferę pracy, bo u nas dbamy o ludzi.

- Wsparcie koordynatorów agencji, którzy zawsze Ci pomogą.

- Możliwość rozwoju i awansu, bo u nas Twoja kariera to priorytet.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy więcej niż agencją pracy - jesteśmy twoim partnerem w sukcesie zawodowym. Dla nas liczy się człowiek, a nie tylko CV. Dołącz do nas, a przekonasz się, że praca może być pasją!

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które są nie tylko zmotywowane, ale także gotowe na nowe wyzwania. Będziemy potrzebować od Ciebie predyspozycji manualnych oraz pełnej sprawności fizycznej- w tej pracy będziesz miał zapewnioną sporą dawkę ruchu. A jeśli do tego masz umiejętność pracy w zespole, jesteś zaangażowany w swoją pracę, oraz cechuje Cię odpowiedzialność, uczciwość i komunikatywność - czekamy na Ciebie!

Zadania, które będą na Ciebie czekać:

-Przyjmowanie, wydawanie, rozładunek, załadunek oraz kompletowanie towaru.

-Kontrola dostaw i wysyłek.

-Obsługa zwrotów.

-Obsługa dokumentacji magazynowej.

-Utrzymanie porządku na stanowisku pracy i magazynie.

-Przestrzeganie obowiązujących norm i standardów dot. Ilości i jakości przetwarzanych towarów.

Zapraszamy do aplikowania

Agencja Pracy ACC Service Sp z o. o. wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem KRAZ /20826/

Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 909652951