2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wrocław
  7. Obsługa hotelowa - Krzyki
Dodane 08 kwietnia 2024

Szukamy pracownika do pensjonatu pod Górami Izerskimi

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy pracownika do agroturystyki DoWoli pod Górami Izerskimi.

Co zapewniamy:

  • Zakwaterowanie oraz wyżywienie w niektóre dni.

  • Praca w pięknym rustykalnym domu w Wolimierzu, w spokojnej wsi pod Górami Izerskimi, dookoła dużo przyrody, 2 godziny drogi samochodem od Wrocławia, 3 godziny pociągiem. Najbliższe miasto Świeradów Zdrój.

  • Kameralna i rodzinna atmosfera.

  • Dobre wynagrodzenie.

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy przygotowywaniu i obsłudze śniadań dla gości, czasem też obiadów,

  • wprowadzanie gości, informowanie o zasadach domu,

  • pomoc przy sprzątaniu pokojów po gościach i części wspólnych,

  • drobne prace konserwatorskie (malowanie okien, itp),

  • drobne prace w ogrodzie (koszenie trawy itd).

Wymagania:

  • język polski komunikatywny, dobrze widziane inne języki (np. niemiecki, czeski, angielski),

  • chęć do pracy i pozytywne nastawienie do ludzi :),

  • umiejętności kulinarne będą dodatkowym atutem,

  • podstawowe umiejętności techniczne (nie bać się przybić gwoździa w ścianie :))

  • systematyczność i uporządkowanie.

Jest też możliwość pracy z dojazdem do nas jeśli ktoś mieszka w okolicy. Praca też w weekendy. Dni wolne w tygodniu do ustalenia.

Chęć pracy proszę zgłaszać przez formularz, najlepiej z dołączonym CV.

Nasz fanpage facebook.com/doWoli

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 910313843