2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Wrocław
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Stare Miasto
Dodane 27 maja 2024

Stylistka/Stylista Fryzur w studiu E-Commerce

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Stylizowanie fryzur damskich oraz męskich na potrzeby codziennych sesji zdjęciowych

  • Kontrolowanie wyglądu modelek oraz modeli podczas sesji przy minimalnym zakłóceniu procesu

  • Współpraca z zespołem fotografów, stylistów oraz wizażystów w celu kreowania wizerunku modelek oraz modeli

  • Komponowanie i stylizowanie propozycji fryzur pod profil sesji

  • Dynamiczne podejmowanie decyzji w trakcie sesji zdjęciowych

  • Znajomość bieżących trendów

Nasze wymagania

  • Posiada wykształcenie i / lub doświadczenie w zakresie stylizacji fryzur damskich oraz męskich

  • Jest kreatywna i otwarta na zmiany

  • Lubi dynamiczną pracę w zespole

  • Potrafi efektywnie zarządzać swoją pracą oraz podejmować decyzje pod presją czasu

  • Posiada doświadczenie w pracy w studio przy sesjach fotograficznym

  • Zna język angielski na poziomie komunikatywnym (B2+)

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 921161300