2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Małopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Kraków
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Podgórze
Dodane 19 maja 2024

Stylistka Paznokci w Salonie BeautiNess 2000 - 5000 / mies.

Wynagrodzenie

2 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Salon kosmetyczny BeautiNess, znajdujący się przy ulicy Romanowicza na Zabłociu, poszukuje utalentowanej i doświadczonej stylistki paznokci do naszego zespołu. Oferujemy pracę na pół etatu z możliwymi formami zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt B2B.

Twój zakres obowiązków:

  • Świadczenie wyjątkowej obsługi klientów poprzez oferowanie profesjonalnych i spersonalizowanych konsultacji.

  • Wykonywanie zabiegów na wysokim poziomie jakościowym w zakresie stylizacji paznokci w sposób szybki i efektywny.

  • Utrzymywanie czystego i zorganizowanego miejsca pracy.

  • Uczestniczenie w tworzeniu treści foto/video oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku w celach marketingowych

Wymagane doświadczenie i umiejętności:

  • Certyfikacja w zakresie stylizacji paznokci jest mile widziana.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Kandydatka powinna mieć doświadczenie w wykonywaniu następujących usług:

  • Manicure hybrydowy.

  • Pedicure hybrydowy.

  • Paznokcie żelowe.

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności.

  • Uczciwe rozliczenie, przejrzyste zasady.

  • Elastyczny harmonogram pracy.

  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w prestiżowym salonie.

  • Profity w postaci zabiegów takich jak: epilacja laserowa, zabiegi kosmetyczne, stylizacja brwi, rzęs, paznokcie, zabiegi podologiczne.

Godziny pracy:

  • Elastyczny grafik

System wynagrodzeń:

  • Stała podstawa wynagrodzenia + prowizja + napiwki

Zarobki:

  • Umowa o pracę, umowa zlecenie: 2 000 – 5 000 zł brutto/mies.

  • Kontrakt B2B: 2 000 – 5 000 zł netto (+ VAT)/mies.

Jeśli jesteś zainteresowana dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV.

Dołącz do BeautiNess i rozwijaj swoją karierę w dynamicznym i inspirującym środowisku!

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 919288239