2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Kujawsko-pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Bydgoszcz
Dodane 12 maja 2024

Stylistka Paznokci - praca na dobrych warunkach

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Salon Katarzyny Pawlickiej to znane i cenione miejsce usytuowane w dogodnej lokalizacji naszego miasta. Wyróżniamy się nie tylko szerokim zakresem świadczonych usług ale również zgranym zespołem oraz przyjazną atmosferą pracy. Dla nas ważne jest to aby ciągle podnosić swoje standardy, dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ze względu na rozwój oraz uruchomienie nowego stanowiska pracy poszukujemy Stylistkę Paznokci, która dołączy do naszego zespołu zdolnych specjalistów.

Oferujemy:

- Dogodną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)

- Wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizyjne

- Pracę w dogodnej lokalizacji

- Stabilną formę zatrudnienia na pełny etat

- Stale powiększającą się bazę klientów

- Profesjonalny sprzęt i kosmetyki

- Przyjazną atmosferę pracy

- Elastyczny grafik pracy

Zakres obowiązków:

- Nowoczesna stylizacja paznokci (metoda żelowa, hybrydy)

- Kreatywne doradztwo w obrębie doboru stylizacji

- Sprzedaż profesjonalnych kosmetyków

- Dbanie o porządek w miejscu pracy

- Udział w tworzeniu grafików pracy

Oczekiwania:

- Doświadczenie w zawodzie minimum 1 rok

- Umiejętności i pasja w wykonywanym zawodzie

- Przyjazne nastawienie do klientów oraz otoczenia

- Umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista

- Dyspozycyjność i gotowość do rozpoczęcia pracy

Zadzwoń lub wyślij nam swoje CV oraz zdjęcia swoich prac już teraz i dołącz do naszego zespołu. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie ! Masz pytania ? Chętnie na nie odpowiemy.

RODO Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Pawlicka (ul. Lubostrońska 20, 85-413 Bydgoszcz). Dane przetwarzane są wyłącznie do celów rekrutacyjnych przez okres 30 dni od dnia otrzymania aplikacji. Dane nie są przekazywane innym podmiotom. Każdy uczestnik ma prawo do zmiany, cofnięcia zgody na przetwarzanie oraz usunięcia swoich danych osobowych poprzez kontakt z naszą firmą. Kandydat ma również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wysłanie aplikacji wiąże się ze zgodą kandydata na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 806446586