2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Warmińsko-mazurskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Olsztyn
Dodane 23 maja 2024

Stylistka Paznokci Olsztyn

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Salon Kosmetyczny Pani Julka poszukuje pracownika na stanowisko Stylistka Paznokci ( manicure i pedicure).

Wymagania:

- komunikatywność

- duża chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności

- doświadczenie w stylizacji paznokci

- umiejętność pracy z klientem

- kreatywność i umiejętność tworzenia nowych wzorów

Obowiązki:

- stylizacja paznokci u klientów

- dbanie o estetykę i jakość wykonywanych usług

- doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego stylu paznokci

- utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy

Oferujemy:

- pracę w miłym zespole

- możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności - procent od zarobku

- elastyczny grafik pracy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt instagram panijulka._ albo dzwonic 57*****14. W tytule wiadomości prosimy wpisać "Stylistka Paznokci

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 920512769