2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Śląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Katowice
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Kostuchna
Dodane 16 kwietnia 2024

Stylistka paznokci/manicurzystka/ pedicurzystka

Lokalizacja

Katowice, Kostuchna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Sensual Skin Face & Body Małgorzata Łukaszewska na Bażantowie to gabinety: kosmetyczny, pielęgnacji ciała, masażu oraz stylizacji paznokci. Miejsce kameralne, ale tworzone z pasją przez profesjonalistów z doświadczeniem w swojej dziedzinie.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy odpowiedniej osoby na stanowisko STYLISTKI PAZNOKCI / PEDICURZYSTKI.

Opis stanowiska:

  • umiejętność wykonywania manicure klasycznego hybrydowego i żelowego

  • umiejętność wykonywania podstawowych zdobień, w tym french oraz ombre

  • umiejętności wykonywania pedicure

  • mile widziana podologia

  • doświadczenie i dobra organizacja pracy

 Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności zawodowych

  • wysokiej kultury osobistej, uśmiechu i pogodnego usposobienia

  • uczciwości, lojalności i odpowiedzialności

  • komunikatywności i umiejętności rozwiązywania trudnych sytuacji

  • nienagannej aparycji

  • charyzmy i pasji.

Oferujemy:

  • bazę klientów

  • profesjonalne stanowisko pracy

  • narzędzia do wykonywania zabiegów

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • przyjazną atmosferę

  • szkolenia oraz możliwość rozwoju

  • umowę o pracę

Do CV prosimy o dołączenie przykładowych zdjęć prac.

Praca w systemie zmianowym.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Kostuchna
ID: 556657257