2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Opolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Opole
Dodane 22 kwietnia 2024

Stylistka Paznokci - Manicure Hybrydowy i Żelowy, Pedicure

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stylistki Paznokci

Stanowisko: Stylistka Paznokci (Manicure Hybrydowy i Żelowy, Pedicure)

Lokalizacja: Centrum Opola, świeżo wyremontowany gabinet przy głównej ulicy

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonej Stylistki Paznokci, która będzie odpowiedzialna za wykonywanie manicure hybrydowego, żelowego oraz pedicure. Oferujemy elastyczny grafik do ustalenia, a także atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Wymagania:

  • Doświadczenie: Poszukujemy osoby z doświadczeniem w wykonywaniu manicure i pedicure, w tym stylizacji paznokci żelowych, hybrydowych oraz klasycznych.

  • Umiejętności: Precyzja, dokładność, zdolności artystyczne w zdobieniach paznokci.

  • Kultura osobista: Wysoka kultura osobista, punktualność, dbałość o czystość zarówno na stanowisku pracy, jak i w gabinecie. Bezkonfliktowość, umiejętność pracy z ludźmi.

  • Zaangażowanie: Pozytywne nastawienie do pracy, chęć rozwoju.

  • Książeczka Sanepidu: Wymagana.

  • Dostępność: Pełen etat +.

  • Mile widziane przedłużenie paznokci: Jeśli masz tę umiejętność, to dodatkowy atut.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na procent: Wynagrodzenie w zależności od obrotu.

  • Premie za obrót: Motywacja do osiągania wyników.

  • Umowa o prace: Przejście na umowe o prace.

  • Przyjazną atmosferę pracy: W zgranym i uśmiechniętym zespole.

  • Elastyczny grafik: Dostosowany do Twoich potrzeb.

  • Rozwój: Poszerzanie swoich kompetencji, rozwój umiejętności, udział w szkoleniach.

  • Długoterminowa współpraca: Szkamy osoby do naszego zespołu na lata.

Jeśli jesteś pasjonatką stylizacji paznokci i spełniasz nasze wymagania, zapraszamy do Kontaktu! Prosimy o przygotowanie portfolio ze zdjęciami swoich prac.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 902338155