Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Małopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Kraków
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Stare Miasto
Dodane 23 maja 2024

Stylistka paznokci / Мастер маникюра / Майстер манікюру (Kraków)

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta,

  • staranne wykonywanie stylizacji paznokci,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy,

  • komunikacja z klientami.

Salon czynny 10-20, praca wg samodzielnie ustalonego grafiku.

  • профессиональное обслуживание клиентов,

  • тщательное выполнение маникюра и педикюра,

  • забота о хорошем имидже компании,

  • коммуникация с клиентами.

Салон открыт с 10:00 до 20:00, работа по самостоятельно определяемому графику.

Рассматриваем также желающих релоцироваться из РБ / Украины

  • професійне обслуговування клієнтів,

  • ретельне виконання манікюру та педикюру,

  • турбота про хороший імідж компанії,

  • спілкування з клієнтами.

Салон відкритий з 10:00 до 20:00, робота по графіку, що визначається працівником самостійно.

Розглядаємо також бажаючих релокуватись з Білорусі та України

Wymagania

Umiejętności:

  • wykonywania manicure,

  • praca z frezarką,

  • przedłużanie paznokci,

  • wykonanie pedicure.

Doświadczenie: kurs stylizacji i przedłużania paznokci.

Doświadczenie zawodowe: nie obowiązkowe, ale będzie dodatkowym atutem.

Znajomość języków: przynajmniej jeden z: polski, rosyjski, ukraiński; znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, ale nie obowiązkowe.

Навыки:

  • выполнение маникюра,

  • работа на фрезерном станке (маникюрном),

  • наращивание ногтей,

  • выполнение педикюра.

Опыт работы: минимум - курсы по дизайну ногтей (маникюр, педикюр) и их наращиванию.

Профессиональный опыт: не обязателен, но будет преимуществом.

Знание языков: хотя бы одного из: польский, русский, украинский; знание английского языка будет дополнительным преимуществом, но не обязательно.

Навички:

  • виконання манікюру,

  • робота на фрезерному станку (манікюрному),

  • нарощування нігтів,

  • виконання педикюру.

Досвід роботи: мінімум - курси з дизайну нігтів (манікюр, педикюр) та їх нарощування.

Професійний досвід: не є обов'язковий, але буде перевагою.

Знання мов: хоча б однієї з: польської, російської, української; знання англійської мови буде додатковою перевагою, але не обов'язкове.

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie;

  • elastyczny grafik pracy (pracownik ustala go sam);

  • dla obcokrajowców - pomoc w legalizacji (karta pobytu, pesel,  itp.);

  • dla obcokrajowców - pomoc w znalezieniu mieszkania;

  • oficjalna rejestracja (legalne zatrudnienie);

  • karta MultiSport (po okresie próbnym);

  • ubezpieczenie pracownika i członków jego rodziny;

  • bezpłatne zabiegi dla pracowników salonu;

  • firmowe imprezy;

  • bezpłatne szkolenie.

  • конкурентная заработная плата;

  • гибкий график работы (сотрудник устанавливает его сам);

  • для иностранцев - помощь в легализации (карта проживания, PESEL и т.п.);

  • для иностранцев – помощь в поиске жилья;

  • официальное трудоустройство;

  • карта MultiSport (после испытательного срока);

  • страхование работника и членов его семьи;

  • бесплатные процедуры для сотрудников салона;

  • корпоративные мероприятия;

  • бесплатное обучение (повышение квалификации).

  • конкурентна винагорода;

  • гнучкий графік роботи (співробітник встановлює його сам);

  • для іноземців – допомога у легалізації (карта проживання, PESEL тощо);

  • для іноземців – допомога у пошуку житла;

  • офіційне працевлаштування;

  • картка MultiSport (після випробувального терміну);

  • страхування працівника та членів його сім'ї;

  • безкоштовні процедури для працівників салону;

  • корпоративні заходи;

  • безкоштовне навчання (підвищення кваліфікації).

Lokalizacja

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 916923468

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?