2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Łódzkie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Łódź
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Górna
Dodane 08 kwietnia 2024

Stylistka Paznokci/Kosmetyczka BS

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Studio Urody BeautyStreet poszukuje doświadczonej i kreatywnej osoby na stanowisko Stylistki Paznokci i Kosmetyczki, która dołączy do naszego zespołu.Jeśli jesteś pasjonatką branży urody, masz zdolności artystyczne i umiesz zadbać o piękno naszych klientek, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Wykonywanie profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych paznokci i dłoni.

  • Stylizacja paznokci, w tym manicure hybrydowy, żelowy.

  • Pedicure i pielęgnacja stóp.

  • Zabiegi kosmetyczne, takie jak makijaż, depilacja, henna i lifting rzęs.

  • Indywidualna konsultacja i doradztwo dla klientek.

  • Dbanie o czystość narzędzi i stanowiska pracy.

  • Utrzymywanie relacji z klientami i dbanie o ich zadowolenie.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w branży kosmetycznej.

  • Kreatywność i umiejętność tworzenia unikalnych wzorów paznokci.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność obsługi klienta.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dbałość o higienę osobistą oraz czystość stanowiska pracy.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego oraz przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnym salonie urody.

Jeśli jesteś gotowa dołączyć do naszego zespołu i pomagać naszym klientkom poczuć się pięknie i pewnie siebie, prosimy o przesłanie CV.

Czekamy na Twoje zgłoszenie i nie możemy się doczekać, aby poznać Cię osobiście i zobaczyć Twoje umiejętności w działaniu. Dołącz do nas i razem twórzmy piękno!

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 910432267