2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Małopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Gdów
Dodane 11 kwietnia 2024

Menadżer - stylistka paznokci

Lokalizacja

Gdów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do nowo powstającego salonu paznokci poszukujemy pracowników!

Stanowisko: menadżer-stylistka paznokci, specjalista ds. manicure i pedicure

Lokalizacja: Beauty Plaza, Bilczyce

Opis stanowiska:

  • Tworzenie wysokiej jakości manicure i pedicure, z dbałością o szczegóły i indywidualne potrzeby klientów.

  • Wykonywanie różnorodnych wzorów, technik i stylów, zapewniając klientom wyjątkowe doświadczenia.

  • Zapewnienie profesjonalnego doradztwa dotyczącego pielęgnacji paznokci oraz produktów do domowej pielęgnacji.

  • Praca w nowo powstającym salonie, gdzie kreatywność jest ceniona, a atmosfera sprzyja rozwojowi zawodowemu.

  • Obsługa i prowadzenie mediów społecznościowych facebook, instagram

  • Realizacja bieżących zamówień

  • Mile widziana obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako stylistka paznokci oraz w wykonywaniu manicure i pedicure.

  • Znajomość najnowszych trendów i technik w dziedzinie pielęgnacji paznokci.

  • Umiejętność pracy z klientami, komunikatywność i profesjonalne podejście.

  • Uczciwość, punktualność, umiejętność organizacji własnego stanowiska pracy.

Oferujemy:

  • Pracę na umowę zlecenia lub B2B, elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych.

  • Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnym salonie urody, zlokalizowanym w Bilczycach.

  • Możliwość pracy w dynamicznym środowisku, gdzie Twoja kreatywność będzie doceniana i wspierana.

    Posiadamy własny parking.

Jeśli jesteś pasjonatką stylizacji paznokci, posiadasz doświadczenie i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie! Wyślij swoje CV wraz z portfolio.

Lokalizacja

Gdów,

Małopolskie

Małopolskie, Gdów
ID: 910985184