2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Śląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Bytom
Dodane 10 maja 2024

Stylistka paznokci

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Salon kosmetyczny w Bytomiu poszukuje kandydata na stanowisko Stylistki paznokci.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie manicure/ pedicure hybrydowego, klasycznego, japońskiego, żelowego.

  • Dbanie o stanowisko pracy, utrzymanie czystości w miejscu pracy.

  • Nawiązywanie dobrych relacji z Klientami.

  • Rytuały spa stóp i dłoni.

  • Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi pracy.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie w wymiarze odpowiadającym 1/2 etatu.

  • pracę w prężnie rozwijającym się Instytucie.

  • Poszerzanie oferty dla Klientów z zakresu manicure/ pedicure.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Przyjazną atmosferę pracy, ambitny, zgrany zespół.

    CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenie.

    Mile widziane w załączniku zdjęcia wykonanych stylizacji.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 809096249