2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Wielkopolskie
  6. Fryzjer, barber - Poznań
  7. Fryzjer, barber - Dębiec
Dodane 09 kwietnia 2024

Stylista/kolorysta Salony WONDERLAND w Poznaniu lub Swarzędzu

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Dębiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Profesjonalne salony WONDERLAND w Poznaniu i Swarzędzu poszukują do zespołu najlepszych na świecie stylistów/kolorystów o pogodnym usposobieniu. Oferujemy wysoki poziom usług fryzjerskich i kosmetycznych dla kobiet, jak i mężczyzn. Od lat współpracujemy z telewizją WTK upiększając ich prezenterów. Współpracujemy z takimi markami jak Leyton House, RICA, INOAR, Depot, Reuzel. Jeśli znasz lepsze - zaproponuj, jesteśmy otwarci na zmiany.

Zakres obowiązków:

  • strzyżenie damskie, modelowanie włosów, koloryzacja, rozjaśnianie, dekoloryzacja włosów (ombre, sombre, air touch, baleyage, refleksy),

  • przeprowadzanie zabiegów regeneracyjnych,

  • dbałość o czystość w miejscu pracy oraz prowadzenie portfolio prac na /instagram/facebook

  • Wymagania:

  • uśmiech i pogoda ducha i idący za tym w parze pełen profesjonalizm

  • doświadczenie w zawodzie min. 3 lat,

  • punktualność,

  • umiejętności pracy w zespole nawet jeśli jesteś introwertykiem

  • zaangażowanie w rozwój firmy

  • znajomość najnowszych trendów w branży

Nice to have:

  • keratynowe prostowanie włosów, nanoplastia

  • przedłużanie i zagęszczanie włosów różnymi metodami,

  • tworzenie fryzur okolicznościowych

  • mile widziana znajomość marek, z którymi współpracujemy

  • znajomości języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • elastyczne warunki zatrudnienia (B2B, UoP),

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus prowizja),

  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia,

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • kulturę, wzajemny szacunek i zaufanie,

  • pracę w doświadczonym zespole.

  • partnerstwo w biznesie jeśli sprawdzisz się jako filar firmy, będziesz działał na jej korzyść pracując zespołowo a nie tylko indywidualnie

Wynagrodzenie: "only sky is the limit" Rynek pracy zaproponuje 35% od obrotu My damy Ci 50%.

Prosimy o dopisanie w e-mailu następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Dębiec
ID: 460109767