2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Opolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Opole
Dodane 10 czerwca 2024

Student na wakacje

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą, która od ponad 15 lat świadczy specjalistyczne usługi

dla oczyszczalni ścieków.

Nie wymagamy od kandydata doświadczenia na tym stanowisku.

Oferujemy pracę w delegacji w systemie 7/7 - czyli 7 dni w pracy, a następnie 7 dni wolnych.

Wymagania

Od kandydata wymagamy:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w delegacji
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zespole 3 - 5 osób

Oferujemy

  • Tworzymy atrakcyjne i przyjazne warunki pracy.
  • Oferujemy pracę na okres wakacji, minimum 5 tygodni, ale mogą być również całe wakacje.
  • Zapewniamy pełny zestaw ubrań roboczych, a także nocleg i wyżywienie.

Zachęcamy do wysłania CV i aplikowania.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 754714109