2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Stare Miasto
Dodane 22 maja 2024

STUDENCIE, praca na magazynie | do 8000 na rękę | bez doświadczenia

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Główną wartością EWL Group są jej pracownicy. Jesteśmy firmą, która tworzy i rozwija różne obszary dzięki naszym pracownikom. Dostarczamy rozwiązania HR oraz usługi stałe, tymczasowe i outsourcingowe we wszystkich sektorach.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik Magazynu (kompletacja) w Poznaniu (Gądki) z BEZPŁATNYM DOJAZDEM.

 Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;

  • Stawka od 27,70 zł brutto za godzinę;

  • W pierwszych 3 tygodniach stawka 29,00 zł brutto za godzinę (okres szkoleniowy);

  • Dalsze wynagrodzenie uzależnione od wydajności;

  • Dopłacamy za własne zakwaterowanie +300 zł netto;

  • Dodatkowa premia za polecenie znajomego - 500 zł;

  • Praca na 2 zmiany (od 15:00 do 11:00; od 10:00 do 22:00)

  • Transport do pracy (bezpłatny)

Obowiązki :

  • Kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniami;

  • Praca na wózku (zapewniamy szkolenie);

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Wymagania :

  • Pełna dyspozycyjność do pracy zarówno w dni powszednie jak i weekendy;

  • Posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wyrobienia.

Zdobądź cenne doświadczenie i zarób dodatkowe pieniądze - aplikuj już dziś!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 920132028