2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane Dzisiaj o 09:50

Stoisko z biżuteria-praca dla studenta 27,70 zł/h- Szczecin

Wynagrodzenie

27 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: Nie

Opis

OPIS

VEZZI to prężnie rozwijająca się marka detaliczna oferująca biżuterię najwyższej jakości ze stali szlachetnej oraz pełną koloru i uroku biżuterię modową zgodną z najnowszymi światowymi trendami.

VEZZI to polska marka z dziesięcioletnim doświadczeniem, która zaspokaja najbardziej wysublimowane gusta klientów.

Poszukujemy osób na stanowisko: Doradcy Klienta

Jesteś osobą, która lubi biżuterię, śledzi najnowsze trendy w modzie? Jesteś kreatywna oraz otwarta i lubisz kontakt z ludźmi? Dołącz do Naszego zespołu! W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy osoby ze statusem ucznia.

OBOWIĄZKI:

·         Kreatywne doradztwo w zakresie stylizacji biżuteryjnej

·         Aktywna sprzedaż i realizacji celów sprzedażowych

·         Kompleksowa obsługa klienta

·         Dbanie o wizerunek marki

·         Dbanie o wysoką jakość ekspozycji

OCZEKUJEMY:

Od naszych kandydatów oczekujemy odpowiedzialności, komunikatywności i umiejętności łatwego nawiązania relacji.

Ceniona wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie do życia oraz umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

·         Elastyczny grafik i pracę w kreatywnym młodym zespole

·         System premiowania uzależniony od Twojego zaangażowania

·         80 % zniżka pracownicza na zakupy w naszym sklepie

·         Praca w sferze piękna i elegancji

·         Umowę zlecenie

·         Profesjonalne szkolenie oraz wsparcie koordynatora

Miejsce pracy: Galaxy, Szczecin

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 911883206