2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Grzegórzki
Dodane 25 kwietnia 2024

Staż w Księgowości 542 metry od UEKu

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy stażystę/praktykanta do Działu Księgowości.

Poszukujemy osoby, która będzie wsparciem dla prężnie rozwijającego się Działu Księgowego. Cały nasz zespół to grupa energicznych ludzi, z uśmiechem podchodzących do codziennych wyzwań rzucanych przez urzędy. Niemniej, daleko chodzić nie lubimy, dlatego nasza  siedziba zlokalizowana jest w centrum miasta, w okolicy ronda mogilskiego.

Zasady stażu:

  • czas trwania: 3 miesiące,

  • staż bezpłatny, z możliwą premią za efekty,

  • po upływie 3 miesięcznego stażu możliwość zatrudnienia (stawka 22,80 zł brutto/godzinę).

Zakres obowiązków:

  • archiwizacja i skanowanie dokumentów,

  • bieżące wsparcie i pomoc w prostych pracach księgowych,

  • obsługa klientów księgowych, weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych.

Nasze wymagania:

  • status studenta (preferowane kierunki: ekonomia, socjologia, zarządzanie, jednak rozważymy każdą opcję indywidualnie),

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym kontakt z klientem obcojęzycznym,

  • Sumienność, dokładność,

  • Dyspozycyjność min. 20 godzin w tygodniu.

Oferujemy:

  • Zrealizowanie praktyk studenckich,

  • Stałą opiekę merytoryczną i wsparcie w realizowanych zadaniach,

  • Możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu,

  • Szkolenia i możliwość rozwoju,

  • Nowoczesne programy: pakiet Google Workspace, Bitrix24, SaldeoSmart, (wraz z szkoleniem)

  • Dofinansowanie aktywności rekreacyjnych, w tym sportowych i kulturalnych,

  • Staż w nowoczesnym biurze w samym centrum Krakowa (okolice Ronda Mogilskiego)

 Prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualną klauzulą poufności. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 854780201