2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Dolnośląskie
  6. Rekrutacja - Szklarska Poręba
Dodane 12 czerwca 2024

Staż w dziale HR - Szklarska Poręba

Lokalizacja

Szklarska Poręba

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i Platinum Adults, obiekt dedykowany dla gości dorosłych 12+. Resort dysponuje blisko 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi i oferuje swoim gościom bogatą, rodzinną infrastrukturę z kompleksem basenów, saun, siłownią oraz strefą SPA Dr Irena Eris Beauty, a także trzema restauracjami a'la carte i lobby barem.

Staż w dziale HR

miejsce pracy: Szklarska Poręba

Dla osób spoza regionu oferujemy pracę z możliwością zakwaterowania na terenie naszego resortu.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie administracyjne w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (redagowanie i publikacja ofert pracy, wstępna selekcja aplikacji),

  • Wspieranie działań związanych z budowaniem komunikacji wewnętrznej,

  • Wsparcie innych projektów realizowanych przez dział HR.

Oczekiwania:

  • Zainteresowanie tematyką HR i EB i chęć rozwoju w dziale HR,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word) oraz programu Canva,

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Pozytywne nastawienie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoka kultura osobista,

  • Otwartość, kreatywność, lekkie pióro oraz dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie resortu,

  • Możliwość zrobienia pierwszych kroków w interesującym Cię zawodzie oraz podjęcia stałej pracy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu, a także udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,

  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

  • Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,

  • Program Poleceń Pracowniczych,

  • Program MultiLife Extra,

  • Atrakcyjne zniżki na masaże i zabiegi SPA oraz na korzystanie z oferty gastronomicznej resortu, a także pobyty w hotelach z grupy Górskie Resorty,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Śniadania pracownicze,

  • Paczki świąteczne,

  • Parking dla pracowników.

Dołącz do naszego #PlatynowegoZespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Szklarska Poręba,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Szklarska Poręba
ID: 920133026