2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Śródmieście
Dodane 02 kwietnia 2024

Staż studencki w dziale HR firmy medycznej - język angielski

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Studiujesz i szukasz pracy w elastycznych godzinach ( 20 godzin tygodniowo)?

Znasz bardzo dobrze język angielski?

Chciałabyś/chciałbyś pracować w dziale HR?

Wyślij CV już dziś!

Dla naszego Klienta - dużej amerykańskiej firmy medycznej poszukujemy Studenta/Studentki zainteresowanego/zainteresowanej odbyciem płatnego stażu w Dziale HR:

Zadania:

Udział w projektach Hr-owych:

Usprawnienia administracyjne

·      sprawdzanie poprawności dokumentów

·      wprowadzenie danych do systemu ERP

·      wysyłanie korespondencji

·      inne zadania wspierające dział HR

·      obsługa skrzynki e-mail ( outlook) - odpowiadanie na zapytania e-mailowe od współpracowników

·      przygotowywanie raportów i podstawowych zestawień

Oczekiwania:

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - oferujemy pakiet szkoleń.

  • status studenta/studentki ( kierunki HR/ZZL lub pokrewne)

  • zainteresowanie budowanie ścieżki kariery w obszarze HR

  • dyspozycyjność - ok. 20 godzin tygodniowo

  • skrupulatność, rzetelność, sumienność, dokładność – umiejętność pracy z dużą ilością danych

  • Zainteresowania HR ( studia, kursy etc.)

  • język angielski – bardzo dobry ( min. B2/C1)

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy

  • szkolenia z procesów HR w międzynarodowej globalnej firmie;

  • zdobycie doświadczenia w pracy zespołowej w międzynarodowej korporacji w dziale HR

  • nauka dedykowanych systemów IT

  • stały kontakt z biznesowym językiem angielskim

  • opiekę mentora

  • staż min. 6 miesięcy

Forma współpracy:umowa zlecenie ( ok. 6 miesięcy)

Wynagrodzenie: stawka godzinowa

Zapraszamy do aplikowania!

Inter-Recruitment.pl to przyjazna agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji osób znających języki obce dla międzynarodowych koncernów z Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii , które także w Polsce maja swoje oddziały.Szukamy dla naszych Partnerów osób zarówno na stanowiska nie wymagające doświadczenia zawodowego, jak i na wysokie stanowiska managerskie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 690806221