2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Kraków
  7. Marketing - Bieńczyce
adsfox
Dodane 10 maja 2024

Staż / Praca Marketing & Social Media

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukamy dwóch typów kandydatów:

1) Osób do ustawiania płatnych kampanii reklamowych

zakres obowiązków (1):

  • Pomoc w obsłudze prowadzonych kampanii marketingowych

  • Komunikacja z klientami

  • Ustawianie kampanii reklamowych

2) Osób, które chcą tworzyć treści do reklam, mają dobry zmysł graficzny oraz lubią występować na wideo.

zakres obowiązków (2):

  • Tworzenie treści na Social Media (teksty, grafiki)

  • Nagrywanie i występowanie na wideo tworzonych pod Social Media

W obu przypadkach ta praca jest dla Ciebie, jeżeli:

  • Jesteś dyspozycyjny(a) 5 dni w tygodniu (pon-pt)

  • Interesujesz się branżą marketingu internetowego

  • Dobrze odnajdujesz się w Social Media

  • Lubisz się uczyć

  • Lubisz wymyślać nowe rzeczy

  • Lubisz pracować i komunikować się z klientami

  • Posiadasz umiejętności obserwacji i dzielenia się spostrzeżeniami

  • Jesteś osobą otwartą na konstruktywną krytykę

Oferujemy:

  • Płatny staż / pracę w oparciu o umowę zlecenie

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży marketingu internetowego

  • Możliwość zatrudnienia po stażu

Jeśli masz pytania dotyczące stażu prześlij CV a skontaktujemy się z Tobą i na pewno na wszystkie odpowiemy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 912897307