2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podlaskie
  6. Księgowość - Bielsk Podlaski
Dodane 08 maja 2024

Staż - Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsk Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób, które lubią pracę z elementami finansowymi, z dokumentami a także prace administracyjno-biurowe. Jest to idealne stanowisko dla osób rzetelnych, odpowiedzialnych i zaangażowanych.

Najważniejsze zadania:

  • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,

  • nadzór nad dokumentami

  • porządkowanie dokumentów

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

  • przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień

  • bieżące prowadzenie zleconych spraw

Wymagania:

  • ukończone technikum ekonomiczne lub studia ekonomiczne

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • zdolność szybkiego uczenia się

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, poczta elektroniczna, internet)

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • samodzielność, ale również umiejętność pracy w zespole

  • dokładność

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

CV prosimy wysyłać na e-mail rftspzoo(małpka)gmail.com

Lokalizacja

Bielsk Podlaski,

Podlaskie

Podlaskie, Bielsk Podlaski
ID: 766595805