2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Bronowice
Dodane 08 kwietnia 2024

Starszy Specjalista ds. Zakupów

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą działającą od lat na rynku krakowskich nieruchomości. Zajmujemy się głównie pracami związanymi z kompleksowym wykończeniem powierzchni mieszkalnych na rynku pierwotnym jak również na rynku wtórnym.

Poszukujemy osoby do kontaktu z przedstawicielami sklepów takich jak między innymi MaxFliz, Bozza , Domino , który zajmie się negocjowaniem cen, dogrywaniem kontraktów a także  zamawianiem towarów budowlanych.

Oczekujemy:

·       Doświadczenia w obszarze zakupów.

·       Znajomości technik negocjacyjnych.

·       Znajomości pakietu Microsoft Office (Excel, Word) na poziomie średniozaawansowanym.

·       Proaktywne podejście, gotowość do nauki i doskonalenia.

·       Orientacja na osiąganie celów, skuteczne planowanie pracy i dostarczanie wyników w wyznaczonym czasie.

Zadania:

·       Realizacja zamówień na materiały do produkcji oraz ich późniejszy nadzór.

·       Podejmowanie działań kontrolnych i interwencyjnych związanych z realizacją dostaw.

·       Weryfikacja oraz wprowadzanie faktur zakupowych do systemu.

·       Poszukiwanie nowych dostawców materiałów oraz zakup materiałów nieprodukcyjnych w najbardziej korzystnych cenach.

·       Nadzór nad integralnością i aktualnością danych w module zaopatrzeniowym.

·       Kontakt z dostawcami celem zgłoszenia reklamacji oraz zwrotu materiałów po zakończonych projektach.

·       Przygotowanie oraz analiza zapytań ofertowych

Oferujemy:

·       Karta Multisport

·       Praca w nowym pełni wyposażonym biurze

·       Najlepsza kawa w Krakowie

·       Umowa o pracę

. Wynagrodzenie : 6 000 - 8 000 zł / mies. brutto w zależności od doświadczenia

Osoby zainteresowane , prosimy o wysyłanie cv poprzez portal Oli

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 893916300