2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Radom
Dodane 18 kwietnia 2024

Stanowisko Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy San-Gaz zatrudnimy osobę na stanowisko:

Specjalista ds Marketingu

Zakres obowiązków:

  • Obsługa firmowej strony www oraz kanałów w mediach społecznościowych: Facebook, YouTube, Instagram, TikTok itp.

  • Budowanie spójnego wizerunku firmy w social mediach ( Facebook, Instagram, TikTok, YouTube, Linekdin)

  • Tworzenie strategii treści na platformy Social Media

  • Monitorowanie trendów w dziedzinie mediów społecznościowych i proponowanie innowacyjnych rozwiązań

  • Planowanie i realizacja działań, kampanii marketingowych

  • Samodzielne tworzenie angażującego contentu do mediów społecznościowych (teksty, zdjęcia, video), ukierunkowanego na budowanie wizerunku marki i wzrost zasięgów.

  • Edycja i montaż filmów na potrzeby social mediów.

  • Moderowanie komentarzy oraz odpowiadanie na komentarze i wiadomości innych użytkowników.

  • Budowanie zaangażowanej społeczności wokół marki w social media.

  • Samodzielne tworzenie, monitorowanie i optymalizacja prowadzonych kampanii.

  • Organizacja eventów firmowych

  • Monitorowanie konkurencji

  • Współpraca z działem sprzedaży

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność,

  • Kreatywność i zaangażowanie

  • Komunikatywność

  • Chęć do pracy i otwartość umysłu

  • Samodzielność w podejmowaniu działań

  • Znajomość programów do obróbki zdjęć, tworzenia grafik i video

  • Znajomość narzędzi wykorzystywanych w Social Media

Dodatkowym atutem będą:

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Facebook Ads, Google Ads lub podobnych

  • Znajomość narzędzi takich jak Google Analytics lub podobnych

Oferujemy:

  • Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Przewidywalny grafik, pracę od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 875837018