2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Majdan Stary
Dodane 23 kwietnia 2024

Stanowisko :Księgowa

Lokalizacja

Majdan Stary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Księgowa

Do naszego zakładu produkcyjnego w Majdanie Starym poszukujemy kandydata / kandydatki do pracy w Dziale Księgowości na

stanowisko: Księgowy / Księgowa.

Nasze wymagania:

• doświadczenie na stanowisku księgowego co najmniej 2 letnie,

• wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe,

• bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i programu księgowego COMARCH ERP OPTIMA,

• odpowiedzialność, dokładność, umiejętność dobrej organizacji pracy i samodzielnego rozwiązywania problemów jako

cechy charakteru.

Twój zakres obowiązków:

• Weryfikacja dokumentów finansowych pod kątem formalno-rachunkowym oraz procesów pod kątem podatkowo-

księgowym

• rozliczanie dokumentów kasowych, wyciągów bankowych, zaliczek służbowych, dekretacji i księgowania faktur

kosztowych i przychodowych, prowadzenie ewidencji środków trwałych,

• przygotowywanie danych do JPK_V7 i PIT,

• uzgadnianie sald rozrachunków ,

• kontakt z bankami, urzędami,

• udział w pracach związanych z badaniem sprawozdania finansowego przez biegłego rewidenta,

• sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP,

• zapewnienie prawidłowego i terminowego zamknięcia okresów księgowych,

• wsparcie głównej księgowej przy zamykaniu miesiąca i roku obrachunkowego.

Ze swojej strony zapewniamy pracę w zgranym zespole, pracę pod nadzorem głównej księgowej- możliwość rozwoju zawodowego

oraz stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Lokalizacja

Majdan Stary,

Lubelskie

Lubelskie, Majdan Stary
ID: 863737810