2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzedawca w salonie PaperConcept - Gdańsk

Wynagrodzenie

4 250 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Do naszego salonu stacjonarnego w Gdańsku przy ulicy Rajskiej 10 (Galeria Madison) poszukujemy osoby na stanowisko Sprzedawca.

Jest to praca na pełen etat w systemie dwuzmianowym w trybie 8-godzinnym (I zmiana 8.00-16.00; II zmiana 13.15-21.15), 5 dni w tygodniu. W każdym miesiącu przypadają 2 soboty pracujące, które odbiera się jako wybrany dzień wolny w tygodniu.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- przyjazną atmosferę pracy w młodym, zgranym zespole,

- dofinansowanie do karty Multisport, rabaty pracownicze oraz system premiowy.

Obowiązki:

- bezpośrednia obsługa Klientów,

- dbanie o dostępność i właściwą ekspozycję produktów,

- budowanie dobrych relacji z Klientami i pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekujemy:

- entuzjazmu i zaangażowania w wykonywane obowiązki,

- wysokiej kultury osobistej i otwartości wobec Klientów,

- dobrej organizacji pracy i punktualności,

- rzetelności i dokładności, chęci zdobywania wiedzy,

- znajomości obsługi programów pakietu Microsoft Office.

Dodatkowym atutem będzie posiadanie wiedzy lub doświadczenia z zakresu różnych dziedzin artystycznych/rękodzieła, świetna znajomość języka angielskiego lub znajomość programu Subiekt GT.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty drogą telefoniczną.

Gwarantujemy poufność złożonych ofert.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 722802514