2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Międzyrzec Podlaski
Dodane 02 kwietnia 2024

Sprzedawca- Magazynier

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

APIS sp. z o.o Grupa SBS Ujrzanów k. Siedlec

Jedna z największych sieci sprzedaży artykułów instalacyjno - sanitarnych, grzewczych oraz wyposażenia łazienek i wnętrz poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

SPRZEDAWCA- MAGAZYNIER - Oddział Międzyrzec Podlaski

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów

  • gospodarowanie zasobami magazynowymi

  • aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach

  • dbanie o jakość ekspozycji towarów

Nasze wymagania:

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie

  • terminowe i adekwatne do wykonanej pracy wynagrodzenie

  • premię uzależnioną od wyników sklepu

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Dodatkowym atutem będą:

- znajomość branży instalacyjno- sanitarnej, grzewczej oraz wyposażenia łazienek i wnętrz

- obsługa programów Comarch ERP, WMS

- uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi i podnośnikowymi

Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Międzyrzec Podlaski
ID: 900325179