2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca - Kasjer

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Do sklepu z cukierkami poszukujemy:

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w handlu detalicznym mile widziane;

  • Komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji z klientem;

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;

  • Inicjatywa, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność;

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny;

  • Aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziana.

 Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klientów;

  • Pomoc w zakupach, doradztwo, efektywna sprzedaż;

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów;

  • Utrzymanie porządku na terenie sklepu;

  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki.

 Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy; z góry ustalany grafik;

  • Zakup produktów firmy w preferencyjnych cenach;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Premię uznaniową uzależnioną od wyników.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 884024316