2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opole
Dodane 18 kwietnia 2024

Sprzedawca/handlowiec w sklepie z bronią

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ogłoszenie o pracę: Sprzedawca/Handlowiec w Centrum Myśliwskim Deer Opole Sp. z o.o.

Firma Centrum Myśliwskie Deer Opole Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko Sprzedawcy/Handlowca. Jesteśmy sklepem o ugruntowanej pozycji na rynku, działającym od 15 lat. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów koncesjonowanych, takich jak broń i amunicja, a także akcesoriów dla strzelców, myśliwych oraz odzieży outdoorowej.

Miejsce pracy: Opole

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Elastyczny czas pracy i okresy urlopowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz aktywne uczestnictwo w dalszym rozwoju firmy

  • Zniżki pracownicze

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o ekspozycję towaru w sklepie

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Aktywna sprzedaż produktów oraz doradztwo klientom w procesie wyboru

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Umiejętności sprzedażowe oraz komunikacyjne

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • Niekaralność

Mile widziane:

  • Zainteresowania i wiedza z zakresu militariów, łowiectwa i strzelectwa

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w sprzedaży internetowej

CV wraz ze zdjęciem prosimy o przesyłanie w odpowiedzi na ogłoszenie. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy dołączyć do ogłoszenia klauzulę RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji Centrum Myśliwskie Deer Sp. z.o.o"

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 912639823