2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Szamocin
Dodane 13 kwietnia 2024

Sprzedawca, doradca klienta w Hurtowni Elektrotechnicznej

Wynagrodzenie

4 400 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szamocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

OPIS

Ferfex Technology to firma rodzinna, która od ponad 20 lat zajmuje się usługami i handlem w zakresie elektrotechnicznym. To odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w swej kategorii dla Klienta detalicznego oraz hurtowego.

Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy : sprzedawcę w hurtowni.

Wymagania

⦁ wiedza techniczna z zakresu elektrotechniki,

⦁ doświadczenie branżowe,

⦁   zdolności komunikacyjne oraz otwartość na kontakt z Klientem,

⦁    rzetelność, skrupulatność oraz samodzielność w realizacji zadań,

⦁    umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy,

⦁    wysoki poziomu kultury osobistej,

⦁    obsługa komputera,

Obowiązki

⦁    bieżąca obsługa klientów detalicznych oraz hurtowych,

⦁ doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

⦁ obsługa E-commerce

⦁    przygotowanie ofert handlowych,

⦁    dbanie o właściwe zatowarowanie i ekspozycję towarów handlowych,

Oferujemy

⦁    stabilność zatrudnienia z nastawieniem na długofalową współpracę, pakiet socjalny: premie świąteczne, dofinansowane ubezpieczenie grupowe, nieoprocentowane pożyczki dla stałych pracowników, zniżki na zakupy w Naszych hurtowniach.

⦁    otwartość na Twoje pomysły i inicjatywę,

⦁    inwestycje w Twój rozwój - dbamy o nieustanne doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji,

⦁    szkolenia wstępne z zakresu wiedzy produktowej, merytoryki branży oraz szkolenia praktyczne na stanowisku,

⦁    pracę pełną wyzwań, pozwalającą na ciągły rozwój i samodoskonalenie

Lokalizacja

Szamocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Szamocin
ID: 911481841