2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Namysłów
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzedawca części do maszyn rolniczych w Namysłowie

Lokalizacja

Namysłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Jesteśmy firmą rodzinną, która od ponad 30 lat świadczy usługi kompleksowego zaopatrzenia gospodarstw rolnych. Zatrudniamy ponad 400 osób oraz realizujemy obroty przekraczające miliard złotych rocznie, co czyni nas jedną ze 100 największych firm o polskim kapitale. Zajmujemy czołową pozycję na rynku środków ochrony roślin, nawozów sztucznych, nasion kwalifikowanych, skupu płodów rolnych, maszyn oraz usług finansowych. Patrzymy w przyszłość i nieustannie dążymy do doskonałości. Działamy w sposób uczciwy i transparentny, budujemy długotrwałe relacje, oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Opieramy swoją działalność o nowoczesne metody pracy oraz zaawansowane systemy informatyczne. Tworzymy rolnictwo w wersji PRO.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na stronie osadkowski.pl/ i w zakładce osadkowski.pl/pl/kariera/

W związku z rozwojem spółki poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. handlu częściami do maszyn rolniczych

Miejsce pracy: Namysłów

Zadania:

  • Sprzedaż części zamiennych do maszyn rolniczych

  • Zdobywanie, utrzymywanie i rozwój kontaktów z klientami

  • Weryfikacja i dostawa części do napraw u klientów

  • Przyjmowanie dostaw części zamiennych, wydawanie części pod potrzeby serwisu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży części i akcesoriów do maszyn rolniczych lub samochodów osobowych lub ciężarowych

  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane wyższe rolnicze, techniczne

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Znajomość obsługi komputera - MS OFFICE

  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność)

  • Odpowiedzialność i dyspozycyjność

  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Znajomość rynku rolnego

  • Doświadczenie w sprzedaży internetowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. ZFŚS, multisport, dofinansowanie zajęć sportowych, sekcje sportowe, spotkania integracyjne, dodatkowy urlop urodzinowy)

  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie

  • Program rekomendacji pracowników

  • Pracę w prężnym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą

  • Stabilną, pełną wyzwań pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Jasne zasady współpracy oraz profesjonalne środowisko pracy

  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy

Oferty prosimy przesyłać wypełniając kwestionariusz znajdujący się pod przyciskiem "aplikuj".

* Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Namysłów,

Opolskie

Opolskie, Namysłów
ID: 911278981